Peru & Bolívia

Ekvádor & Galapágy

Brazília & Argentína

Čile

Antarktída

Stredná Amerika

Severná Amerika

Stredná Amerika

Destinácie ako Mexiko, Costa Rica, Panama, Guatemala a ďalšie vás očaria výbornou kuchyňou, prírodnými krásami a historickými pamiatkami.

Galapágy a Ekvádor

Neodmysliteľnou súčasťou Ekvádora sú aj ostrovy Galapágy, ktoré sa považujú za jedno z najlepších zvieracích safari na svete. Zájazd si môžete spestriť poznávaním krás Ekvádora.

Peru a Bolívia

Peru – to je Machu Picchu a svetoznámy Inca trek. V Peru však nájdete aj mnoho iných historických a prírodných úkazov, ako je jazero Titikaka, Nazca Lines alebo Colca kaňon.

Čile

Rozmanitá krajina s obrovskou diverzitou. Na severe krajiny nájdete púšte a soľné pláne. Uprostred Čile sa zasa nachádzajú úrodné vinice a na jeho juhu nádherné hory a jazerá.

Antarktída

Antarktída a Shetlandské ostrovy sú pre cestovateľov čerešničkou na torte. V našej ponuke nájdete rôzne dlhé plavby na tento odľahlý kontinent.

Argentína

Svetoznáme Buenos Aires, pôsobivé tango, čarovné vodopády Iguazu, vyschnuté kaňony na severe krajiny alebo krásy ľadovcov v oblasti Patagónie. To všetko nájdete v Argentíne.

Brazília

Krajina, kde ľudia vedia ako si užiť život. Aj takýmto spôsobom môžete spoznať Brazíliu, ktorá je známa svojimi krásnymi plážami, sambou, ale aj prírodným bohatstvom.