O nás

CK Viva Travel (Ing. Karel Topič) je rodinnou cestovnou kanceláriou, ktorá sa špecializuje na jedinečné lokality v Južnej a Strednej Amerike a Antarktíde. Naším želaním je, aby ste aj vy ochutnali kúsok Južnej Ameriky, zažili jej jedinečnú atmosféru, pozreli sa na jedny z najkrajších prírodných scenérií sveta alebo si užili pamiatky dávnych Inkov, Mayov alebo sochárov Veľkonočného ostrov. Nie sme veľkou spoločnosťou, ale zakladáme si na osobnom prístupe a snažíme sa navrhnúť najlepšie riešenie pre každého klienta. U nás dostanete to, čo si poviete. Ťažko nájdete niekde inde komplexnejšie služby pre Južnú Ameriku. Či už ste skupina alebo jednotlivec, hľadáte komfort alebo dobrodružstvo, máte jasnú predstavu alebo potrebujete poradiť, tak som presvedčený, že vám ponúkneme jednu z najkrajších dovoleniek vášho života.

Všetky ponúkané lokality sme osobne precestovali a vďaka tomu vám môžeme ponúknuť presné informácie a vytvoriť dovolenku na mieru. Moje dlhoročné skúsenosti so životom v rôznych krajinách, s cestovaním po celom sveta a tiež prax v cestovnom ruchu vám chcem ponúknuť spolu s naším priateľským prístupom, a to k vašej spokojnosti. Rád by som vás tiež pozval do našej druhej sekcie Viva Austrálie www.viva-australie.cz, ktorá sa špecializuje na Austráliu a Nový Zéland. Všetky podrobné informácie nájdete tiež na www.vivatravel.cz.

Ing. Karel Topič – majiteľ cestovnej kancelárie

Prečítajte si príbeh o tom, ako vznikla a začínala naša CK…TU 

Tím CK Viva Travel

Karel Topič
výkonný riaditeľ/majiteľ

Karlova vášeň pre cestovanie a podnikateľského ducha sa prvýkrát spojili počas jeho pobytu v Austrálii, kde sa rozhodol sprostredkovať krásy exotických miest ostatným ľuďom v Čechách a na Slovensku. V roku 2009 založil cestovnú kanceláriu špecializovanú na Južnú Ameriku, Austráliu a Nový Zéland. Po ukončení štúdia na vysokej škole a niekoľkoročnej praxi v oblasti obchodu sa vydal na svoju životnú cestu do Austrálie, ktorá sa za 6 rokov pobytu stala jeho druhým domovom. Ako sám hovorí, mal šťastie, že mohol precestovať celý svet, vrátane takmer všetkých krajín Južnej Ameriky a odľahlých lokalít, ako je Antarktída alebo Veľkonočný ostrov. Svoje zážitky a skúsenosti ponúka všetkým klientom v podobe netradičného prístupu, keď každému ponúka vytvorenie dovolenky na mieru. V roku 2013 bol ocenený ako finalista súťaže Živnostník roka. Okrem cestovania, športu a Austrálie je jeho najväčšou vášňou žena Michaela a dcéra Keira.

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

Cestovanie ju napĺňa a rada spoznáva nová miesta. Za nevšednými zážitkami vyráža najlepšie iba s batohom na chrbte. Prednosť dáva skôr menej známym turistickým destináciám. Niekoľkokrát navštívila Severnú Ameriku a ako zaujímavú skúsenosť považuje prácu na výletnej lodi v Karibiku, kde strávila krásne dva roky. Žila osem rokov v Írsku a behom tejto doby mala možnosť precestovať Európu, Karibik, Indiu a JAR. Ta ju zatiaľ očarila najviac a nezabudnuteľné zážitky jej pripomínajú nádherné fotografie, ktoré si z ciest doniesla.

S cestovateľskými plánmi určite nekončí a rada Vám pomôže naplánovať i Vašu dovolenku snov.

Petra Štěpánová

„Včerajšok je tentam, zajtrajšok nám nie je známy. Ale dnešok, to je dar!“

Vyštudovala angličtinu a nemčinu na filozofickej fakulte. Už počas štúdia pravidelne absolvovala niekoľkomesačné pobyty v zahraničí, keď sa každé leto vydávala za prácou, poznaním nových krajín a zlepšením jazyka do USA. Po vyštudovaní vysokej školy pracovala niekoľko rokov ako prekladateľka a tlmočníčka, a tak mohla i naďalej spoznávať svet. Takto sa jej podarilo dostať do kazašských stepí alebo napríklad aj na čajové plantáže. Cestovanie a poznávanie nového bolo, je a bude vždy jej koníčkom. “Najšťastnejšia som kdekoľvek v horách.” Petra sa snaží užiť si každý deň, pretože vie, že sa už nikdy nezopakuje. Rada sa venuje športom, ku ktorým patrí turistika, jazda na horskom bicykli, lyžovanie, snowbordovanie a bežkovanie. Ak jej to voľný čas a rodina dovolia, rada si prečíta dobré knihy a venuje sa fotografovaniu krajiny.tu

Kateřina Kučová

Cestovanie a diaľky ju priťahovali od detstva. Na vysokej škole si vybrala cestovný ruch ako svoju špecializáciu. Až neskôr však spoznala v čom ju cestovanie učarovalo. Znamená pre ňu dobrodružstvo, slobodu, inšpiráciu a uvedomenie si. Odlišné kultúry, ľudia, jedlo a príroda obohacujú jej myseľ a dušu. Rada spoznáva vyhlásené destinácie, ale ešte radšej hľadá zabudnutá miesta. Teší ju, keď môže robiť radosť ostatným a dúfa, že dovolenku, ktorú s Vami naplánuje, urobí radosť práve Vám.

Tereza Vlčáková

Tereza je náš najmladší prírastok. Túlavé topánky ju aj cez nespočet výletov nakoniec odvial na vysokú školu do Zlína, kde si posledný rok užíva študentské roky. Prvý cestovateľský impulz prišiel pred niekoľkými rokmi, kedy sa na vlastnú päsť vydala do Anglicka, do ktorho sa aj v súčasnosti rada vracia. Uprednostňuje slanú vôňu mora, neskoré raňajky a čítanie kníh – a to kdekoľvek, najlepšie v kombinácii týchto troch aspektov. Preferuje výlety s batohom na chrbte, kde môže len s nevyhnutnosťami cestovať z miesta na miesto tam, kam ju to zrovna ťahá. Komunikácia je súčasťou jej života ako v odbore, tak v živote. Výlety sólové aj s hromadou kamarátov boli vždy jej vášňou. Prvotný impulz k cestám, plánovanie a vymýšľanie itinerárov sa postupom času stalo jej denným chlebom. Preto sa aj s vami bez problémov rada dohovorí a naplánuje vám cestu snov na mieru.

ÚDAJE CESTOVNEJ KANCELÁRIE

dovolená-na-přání s.r.o., zapísaná v Obchodnom registri
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Zlín – Prštné, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1972, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.vivatravel.sk

Bankové údaje: Unicredit Bank
Názov účtu: Ing. Karel Topič
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 2114827929

Poistenie proti insolventnosti CK nájdete tu.

Všeobecné a zmluvné podmienky CK nájdete tu.

Zmluva o zájazde na stiahnutie k dispozícii tu.